I podzim zezelená závistí! Buďte za hvězdu a blýskněte se elegantními doplňky

Věříme, že šperky rozzáří a podtrhnou půvab každé ženy. Ať je to skvostný diamantový náhrdelník, nebo jednoduchý stříbrný doplněk, každá z těchto blýskavých drobností má magickou moc okouzlit, potěšit a zdůraznit jedinečnost svého nositele. Už 40 let nám spokojení zákaznici z celé Evropy dávají za pravdu. Vyberte si i vy ten ideální šperk, se kterým budete za hvězdu při každé příležitosti.
V jednoduchosti je krása

V jednoduchosti je krása

Hledáte něco jednoduchého a přesto originálního? Stříbrné prsteny jsou jedním z nejoblíbenějších typů šperků. Tento čistý celokovový stříbrný prsten z kolekce Simple kombinuje eleganci s velmi netradičním zpracováním. I přes svou jemnost zaujme na první pohled sofistikovanou mystikou a nádherným leskem.

Koupit
nyní na Apart.eu za 639 Kč včetně DPH
Přivítejte babí léto stylově

Přivítejte babí léto stylově

Barvy? Ano! Současné trendy to říkají jasně. Barevné kameny se těší stále větší oblibě, a proto jsme pro vás přichystali novinku z naší kolekce Magic Crystals. Stříbrné náušnice s dvanácti nádhernými barevnými drahokamy jsou skvělým doplňkem na jakoukoliv akci. Ale proč si je nevzít i jen tak, čistě pro radost? Díky pestrým barvám dodají šmrnc i jednoduchému outfitu, jako jsou džíny a tričko.

Koupit
nyní na Apart.eu za 1 139 Kč včetně DPH
Jak zazářit v každém počasí?

Jak zazářit v každém počasí?

Například tímto jedinečně zpracovaným stříbrným náhrdelníkem, který perfektně ladí k náušnicím ze stejné kolekce. Barevné drahokamy v zářivých tónech růžové a modré zaručeně zvýrazní váš půvab, podtrhnou svěží look a rozzáří všední i sváteční den. Buďte si jistí, že za tímto blyštivým šperkem se otočí nejedno mužské i ženské oko.

Koupit
nyní na Apart.eu za 1 279 Kč včetně DPH
Když chcete být originální, ale zároveň něžně decentní

Když chcete být originální, ale zároveň něžně decentní

Stříbro odjakživa patří k elegantním a odolným kovům. Z tohoto nadčasového materiálu je i dokonale propracovaný náhrdelník z kolekce Coins, který si díky pokovení vzácným rhodiem dlouho zachová svůj čistý stříbřitý lesk. Uměřený design originálně doplňují tři malé mince, které rozhodně vzbudí zvídavé pohledy kamkoliv vyrazíte a vdechnou vašemu outfitu letní svěžest.

Koupit
nyní na Apart.eu za 1 709 Kč včetně DPH
Perleťový talisman pro každou příležitost

Perleťový talisman pro každou příležitost

Spojením ušlechtilého stříbra a přírodní perleti vznikají překrásné, jemné a elegantní šperky kolekce Perla speciale. Precizní zpracování obou materiálů tvoří jednoduchý, ale dokonalý a nadčasový celek, který se hodí na každodenní nošení. Perleť není jen blyštivým doplňkem. Symbolizuje také moudrost, upevňuje vztahy a chrání svého majitele.

Koupit
nyní na Apart.eu za 1 349 Kč včetně DPH

Časová osa článků