Hana Vagnerová pojede českou krásu reperezentovat na mezinárodní soutěž Miss Supranational. Super.cz

Pojede s ní na soutěž krásy celé příbuzenstvo? To aby přítelkyně motocyklového závodníka Abrahama vypravila do Polska autobus

Na další mezinárodní soutěž krásy, na kterou získala licenci, vysílá ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko (33) dívku, která skončila ve finále na 5. místě. Pětadvacetiletá modelka Hana Vagnerová se na Miss Supranational těší, i když se koná pouze v sousedním Polsku a nepodívá se do žádné exotické destinace.

Ostatně jako modelka, ale i jako partnerka motocyklového závodníka Karla Abrahama se po světě nacestovala dost. "Naopak mi to Polsko vyhovuje. Nebudu muset řešit jetlag z překonávání časových pásem ani změnu počasí. Miss Supranational probíhá v zimě a já mám zimu ráda," má optimistický pohled na svět Hanka, která se v pánské části soutěže potká se stříbrným Mužem roku Janem Solfronkem. Ten bude soutěžit v Mr. Supranational. "Ještě jsem ho neviděla, ale ráda ho poznám," řekla nám.

Hanku těší i to, že na finále soutěže jí může fandit daleko víc lidí, než by doletělo do Thajska nebo na Filipíny. "My jsme takoví Hujerovi, takže asi vypravíme i autobus a budu tam mít velkou podporu," smála se Vagnerová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků