Ranní únava, špatný spánek a nulová nálada? Aneb roztoči kolem nás

Pokud po 5 letech vypereme polštář nad 60 stupňů, dojde k masové vraždě asi 50.000 roztočů. Na prvním místě jakékoliv diety či očisty organismu musí být redukce všech parazitů, kteří nám brání v jakékoliv zásadní změně životního rytmu. Když prospívají, hostitel sice přibývá na váze, ale celkově chřadne. Nevůle, únava, nechuť k pohybu, pokašlávání. Přitom půst nebo očista výrazně pomáhá.
Nepochopitelná únava a bolest celého těla? Běžné problémy právě na podzim

Nepochopitelná únava a bolest celého těla? Běžné problémy právě na podzim

Pokud se však detoxikace neprovádí komplexně, nemá žádný smysl. Akorát se více projeví alergie, bolesti celého těla a únava se většinou ještě zhorší. Navíc přibereme. Jste tak několik dnů či týdnů nepochopitelně vyčerpaní? Paraziti totiž vegetují v těle hostitele tak, že mu vysávají zásoby energie nabrané spánkem. Tu člověk nabírá zpět zvýšeným příjmem potravy. Energie jakoby však neexistovala. Koloběh únavy, nekvalitního spánku, alergií a žádné nálady tak většinou nikdy nekončí. Během 5 let tak přibereme 10 kilo. Nenálada, nevůle a věčné pokašlávání v rodině už nám přijdou normální. Bohužel.

Více
nyní na www.antiparazitikum.cz
Polštáře vyprat, vyházet šatník a zbavit se parazitů

Polštáře vyprat, vyházet šatník a zbavit se parazitů

S parazity je složité bojovat právě proto, že se miliony let umí schovávat, maskovat a hlavně vyčerpávat svého hostitele. Umí ovlivňovat jeho chování, nutí ho přijímat víc potravy a jinak nic nedělat. Máme je všichni, to je prokázaný fakt. Bohužel preventivní odčervení se do moderní doby dochovalo pouze u mazlíčků, koní a chovných zvířat. Přitom všichni jsme savci a paraziti jsou přenosní. Babičky dělaly různé nakládané bylinky a mělo to svůj zásadní smysl. My už můžeme najít přírodní extrakty, které změní naši vnitřní homeostázu a maximalizují naši obranyschopnost. Odčervení vyhledává čím dál více lidí právě na podzim, kdy se parazité většinou přemnoží a naše energie se tak blíží nule.

Více
nyní na www.wurm-ex.cz
Redukcí parazitů si výrazně pomůžeme právě na podzim

Redukcí parazitů si výrazně pomůžeme právě na podzim

„Detoxikace bez redukce parazitů nemá smysl. Jde o cestování v létě, přehnaný kontakt s mazlíčky nebo požívání neumyté zeleniny,“ uvádí nezávislý server antiparazitikum.cz, který se na testování látek specializuje. Je pravda, že lidé vyhledávají vlastní odčervení čím dá tím více preventivně. Většinou hned po létě, kdy je detox velmi účinný. Podzim si tak užijí bez ztráty nálady a energie, ale aktivně, na kole a s úsměvem. Zjišťovali jsme jak to. Najdeme léky na předpis nebo v lékárnách také směs přírodních extraktů řady Wurm-Ex. Využívá kombinace silných extraktů, které se k odčervení používají již přes 50 let. Ve spojení s extrakty ořešáku a kurkuminu tak působí nebývale komplexně a šetrně.

Více
nyní na www.antiparazitikum.cz
Maximalizujte obranyschopnost. Bez vyzkoušení změnu nečekejte

Maximalizujte obranyschopnost. Bez vyzkoušení změnu nečekejte

Wurm-Ex je klinicky testován a ve všech lékárnách se prodává za 690 - 745 Kč. Na stránkách výrobce ho však lze dnes sehnat až o 150 Kč levněji (při zadání slova AKCE a pouze do vyprodání). Užívá se 10 dnů 2 tablety denně (do 70 kg stačí tableta 1) a kromě možného nežádoucího úbytku váhy nemá nežádoucí účinky. Čtěte pozorně příbalový leták! Podovolenkové velmi cenově zvýhodněné balení pro celou rodinu je právě k dispozici pouze do konce léta. Obsahuje 2x sirup pro děti zdarma a 2x velké balení pro rodiče. Ideálně kúru spojit s odčervením mazlíčků a desinfekcí lůžkovin. Redukujte parazity, únavu a užijte si podzim. Nepropásněte příležitost výhodného balení a načasování.

Využít akci
nyní na www.wurm-ex.cz

Časová osa článků