Peter Pecha se pochlubil snímky z veselky.

Peter Pecha se pochlubil snímky z veselky. Foto: Super.cz/archiv P. Pecha

Muzikálový zpěvák a čerstvý ženáč se pochlubil prstýnky: Podívejte se na fotky z jeho československé veselky

Po osmiletém vztahu si Peter Pecha (32) s Kateřinou Sedlákovou (35) řekli sladké ANO. Muzikálový zpěvák uzavřel sňatek se svou láskou a kolegyní z branže ve slovenských Kopčanech, a to na velmi neobvyklém místě. Svatba se odehrála v nejstarším dochovaném kostele ve střední Evropě, v kostele svaté Markéty Antiochijské.

„Jsme doslova česko-slovenský pár, tak jsme i svatbu pojali československy. Obřad v kostele na Slovensku, hostina pak v Česku. S jídlem se teď ale musím hlídat kvůli muzikálu Tarzan. Je to nesmírně náročné představení a já kvůli tomu chodím téměř denně do posilovny. Na svatební hostině jsem si ale přeci jen dopřál,“ přiznal zpěvák.

Peter s Katkou se pár dní po svatbě pochlubili nejen krásnými snímky, ale také prstýnky, které si 6. září za přítomnosti rodiny a přátel vyměnili. Po několikadenním veselí se nyní zpěvák plánuje vrátit do zkoušení.

Představitel hlavní role není jediný, kdo se letos oženil. Do svazku manželského v červnu vstoupil i David Gránský, se kterým se Peter bude alternovat. A svatební šaty oblékla i herečka a představitelka Jane Petra Vraspírová, která si v červenci vzala Romana Vojtka. Novopečený ženáč Peter Pecha bude tak mít s kolegy co oslavovat. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků