Po letech si koupil zase šampón a hřeben!

„Díky Provexinu jsem si po 10 letech koupil zase hřeben a šampón. Česání vlastní kštice už není jen snem,“ říká Tomáš H., který jako většina mužů, potýkajících se se zvýšenou ztrátou vlasů, trpí dědičným vypadáváním vlasů neboli androgenní alopecií. Ta je nejčastější příčinou ztráty vlasů jak u mužů, tak u žen. Androgenní alopecie je způsobena zvýšenou citlivostní vlasových folikul na hlavě na mužský pohlavní hormon (androgeny). Příčinou plešatění je kombinace genů, hormonů a věku. Většina mužů je zasažena touto formou vypadávání vlasů. V jakém věku a jak rychle vlasy vypadají se u jedinců liší. Vlasy rostou z vlasových folikulů, což jsou malé, pytlovitě-tvarované dutiny v kůži. Při androgenní alopecii se cyklus růstu vlasů zastaví v klidové fázi a nedostane se lehce zpět do růstové fáze.
Prokazatelné účinky proti dědičnému vypadávání vlasů

Prokazatelné účinky proti dědičnému vypadávání vlasů

Novinka Provexin® A100HF je patentovaný přípravek pro opětovný růst vlasů, který byl vyvinut ve Švédsku, kde je také vyráběn. Provexin byl předmětem několika klinických studií. Jejich výsledky jasně potvrzují účinky přípravku, říká profesor Jonas Müntzing. V Sahlgrenské fakultní nemocnici v Göteborgu si všimli, že přibližně třetina účastníků studie měla dvakrát více vlasů, přičemž asi polovina zaznamenala 50% nárůst vlasů. To znamená, že u více než 80 % účastníků bylo vidět požadovaný účinek, a to již v průběhu studie. Přibližně 60 % z účastněných zaznamenalo zvýšený růst vlasů již během prvních 3 měsíců. Pokud chcete dosáhnout trvalých výsledků, je důležité používat Provexin dlouhodobě.

Koupit v akci
nyní na Provexin.cz
Jednejte co nejdříve

Jednejte co nejdříve

Faktem je, že díky androgenní alopecii mohou vlasové folikuly úplně zmizet. Toto se stane díky zanedbání problému, a pokud již vlasový folikul neexistuje, nemá nový vlas z čeho vyrůst. Pokud vám vlasy vypadávají déle než 7 až 10 letech, může být jakýkoliv pokus o jejich opětovný růst velmi těžký. Léčba přípravkem Provexin® A100HF by se proto měla zahájit ihned, jakmile zjistíte řídnutí či vypadávání vlasů,” říká Jonas Müntzing.

Koupit v akci
nyní na Provexin.cz
Provexin® A100HF funguje, nyní za akční cenu

Provexin® A100HF funguje, nyní za akční cenu

Vlasy jsou důležitou součástí našeho vzhledu; jejich řídnutí, vypadávání nebo plešatění je proto velkým problémem nás, kterých se to týká. „Přípravek Provexin jsem si aplikoval 2x denně na místa, kde mi vypadávaly vlasy. Po pár měsících jsem pozoroval, že vlasy mi už nevypadávají ba naopak. Provexin můžu všem doporučit“, říká Mirek Uhlík z Kolína. Provexin je třeba používat alespoň 6 měsíců. Za tuto dobu je možné vidět výsledky. Po 9 měsících používání je možno dělat závěry o působení přípravku. První vlasy rostou nejčastěji ve formě tzv. chmýří a jsou podobné prvním dětským vlasům. Tyto vlasy nakonec vypadají, a poté začnou růst již vlasy stejné barvy a kvality jako jste měl/a předtím.

Koupit v akci
nyní na Provexin.cz

Časová osa článků