Anna Kulovaná ukázala na tiskovce neoholené podpaží.

Anna Kulovaná ukázala na tiskovce neoholené podpaží. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Další celebrita vsadila na přírodní vzhled: Herečka známá z českých seriálů se pochlubila zarostlým podpažím

Trend přirozeného vzhledu, který se šíří mezi světovými celebritami, se nevyhnul ani herečce známé ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, Velmi křehké vztahy nebo Dobrá čtvrť Anně Kulované (37). Ta na tiskové konferenci k představení podzimních novinek Divadla Radka Brzobohatého předvedla nejen zářivý úsměv a tvář s minimem líčidel, ale také neoholené podpaží.

Herečka se za tento estetický „prohřešek“ ale vůbec nestyděla a usmívala se na všechny strany. Velmi uvolněná byla nejspíš i proto, že má za sebou léto plné zážitků.

„Měli jsme hodně volna. S batohama jsme cestovali a stanovali v Rumunsku a pak jsem s dětmi jela na Krétu bez muže, který to nesnáší. Pak jsme byli také na vodě a na chatě. Bylo to skvělý a teď se musím zase přenastavit do pracovního modu,“ prozradila Super.cz.

Kromě práce jakožto maminka dvou školou povinných dcer Žofie (9) a Vojtěšky (6) řeší navíc nový školní rok. „Zvládáme to těžce. Jsme trochu v nervech. Vojtěška šla teď do první třídy. Teď ale pojedou ještě na čtrnáct dní s babičkou a dědou k moři, tak si to snad brzy sedne,“ dodala Anna. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků