Zleva nahoře Jitka Boho, Markéta Procházková, Eva Burešová a Berenika Kohoutová. Dole Markéta Konvičková a Anna Slováčková

Zleva nahoře Jitka Boho, Markéta Procházková, Eva Burešová a Berenika Kohoutová. Dole Markéta Konvičková a Anna Slováčková Foto: TV Nova

Tady už byla těhotná: Berenika Kohoutová se v korzetu a minisukni vrátila do Tváře

Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (30) je těhotná, brzy ji tak čeká zbrusu nová role. Zatím spolehlivě plní ty pracovní.

Kromě účinkování v divadle Studio DVA, ve Viole nebo v A studiu Rubín a příprav na říjnový koncert se před časem krátce vrátila i do show Tvoje tvář má známý hlas, v níž v jedné z minulých řad působila. Staré časy si zopakovala při proměně ve zpěvačku z dívčí kapely Pussycat Dolls.

Spolu s Berenikou se do svých zahraničních kolegyň převtělily a taneční číslo nacvičily i další účastnice minulých řad. Jmenovitě jde o Evu Burešovou (27), Markétu Konvičkovou (26),  (25), Jitku Boho (29) a Markétu Procházkovou (35). Jak se jim proměna povedla, zatím alespoň vizuálně, posuďte sami, číslo Nova odvysílá v prvním díle Tváře. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků