Sandra se svou dcerou Emilkou

Sandra se svou dcerou Emilkou Foto: archiv S.Parmové

Panenky ji příliš neberou: Dcera moderátorky Primy dostala ke druhým narozeninám netradiční dárek

Na letošní prázdniny moderátorka zpráv na Primě jen tak nezapomene. Sandra Pospíšilová (35), kterou televizní diváci dosud znali jako Parmovou, oblékla svatební šaty a vstoupila do manželství se svým partnerem a otcem její dcery Emilky, Pavlem.

Datum veselky měl pár opravdu netradiční. Brali se v den, kdy jejich holčička slavila druhé narozeniny. Netradiční byl ale také dárek, který malá Emilka, která už nastoupila i do školky, dostala.

„Dali jsme jí její první auto. Věděli jsme, že bude nadšená, protože k autíčkům se vždycky hrne a chce řídit, v tom je určitě po tatínkovi,“ svěřila Sandra s tím, že růžový sporťák zabavil na svatbě také ostatní děti.

Vedle toho nepřišla jejich dcera ani o narozeninový dort. „Byla to taková dvojitá párty. I dorty byly dva. Jeden pro malou a náš svatební,“ svěřila se Sandra s tím, že místo pro líbánky ještě vybrané nemá.

„Svatební cestu ještě nevíme. Ráda bych si užila líbánky ve dvou někde v teple. Konkrétní místo ani termín jsme zatím nevybrali. Máme oba pracovně dost nabitý podzim, takže je možná necháme až na příští rok,“ dodala primácká moderátorka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků