Kuba se oženil s dlouholetou přítelkyní Dominikou.

Kuba se oženil s dlouholetou přítelkyní Dominikou. Foto: archiv Kuby Ryby

Fanynky zapláčou: Kuba Ryba z kapely Rybičky 48 se oženil. Veselku měl punkovou, neměl ani boty!

Jeden z nejcharismatičtějších mužů české rockové scény, zpěvák skupiny Rybičky 48 Kuba Ryba, vstoupil do svazku manželského se svou dlouholetou přítelkyní Dominikou Hanušovou, kterou požádal o ruku v rámci videoklipu.

Svatba se konala na romantickém mlýně Davídkov nedaleko Kolína, a to necelý rok od natáčení klipu Lék na duši ženy, v němž právě žádost o ruku proběhla. Novomanželé Rybovi uzavřeli sňatek po více než desetiletém vztahu.

Svatby se kromě rodiny a kamarádů, zúčastnilo také mnoho hudebníků a známých osobností hudební scény. Oba snoubence oddal manažer kapely Rybičky 48 Martin Cerveza Řehoř. V roli svědků se objevili Tereza Kedie jako svědkyně nevěsty a kytarista Rybiček Petr Lebeda, který svědčil ženichovi. Kuba jako správný punker oblékl roztrhané džíny a své ano řekl bos.

V nejbližších dnech po svatbě čeká kapelu natáčení klipu k písni Zamilovaný/nešťastná po deseti letech. Novomanželům nezbývá než popřát, aby se jejich další život odvíjel podle jiného schématu, než je název této písně. Třeba jako Zamilovaný/zamilovaná. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků