Jedna slečna byla hezčí než druhá.

Jedna slečna byla hezčí než druhá. Michaela Feuereislová

Pánové, pozor! Soutěži krásy Supermiss dominovaly krasotinky, které vás svými vnadami položí na lopatky

Soutěží krásy jsou doslova mraky, mezi všemi ale dominují především dvě. Česká Miss a Supermiss, které se stejně jako známější a bohatší konkurenci daří rok co rok přivádět do soutěže nejhezčí kočky republiky. Podívejte se do fotogalerie, jaké krasavice s vyvinutými hrudníčky byly letos ve finále, a která z nich vyhrála!

Soutěž, jež pořádá Tomáš Vavřinec, se konala v neděli večer v pražském hotelu Hilton. O známé osobnosti a hlavně ženský půvab tu nebyla nouze. Nechyběla vychrtlá Gábina Gunčíková, Monika Žídková, Lucie Smatanová, Michal David, Vojtkové Roman a Josef a další celebrity. Hlavními hvězdami večera byla ale finálová dvanáctka Supermiss.

"Tyhle holky jsou snad ještě hezčí než v České Miss," neslo se sálem. Těžko to hodnotit, je však pravda, že z některých "modelů" možná padaly čelisti i některým závistivým návštěvnicím galavečera. Každý si mohl dívky prohlédnout ve společenských šatech návrhářky Terezy Sabáčkové, poslechnout si je při rozhovorech s porotci, v dalším kole se slečny věnovaly volné disciplíně, a na konci muži v sále vzdychali při jedinečné promenádě v plavkách.

A kdo nakonec soutěž pro dívky od 18 do 28 let vyhrál? Češky ostrouhaly, když si korunku pro vítězku, automobil a další věcné dary odnesla ukrajinská čtyřiadvacetiletá slečna Darja Jacukevičová žijící v Brně. Druhá byla Šárka Mohorková (21) z Nového Jičína, třetí se umístila Lucie Klukavá (19) z Ostravy. Ta také získala titul Supermiss Média. Supermiss Internet se stala Lucie Kovandová a Miss Motorsport vybojovala Lucie Procházková. Hodinový záznam ze soutěže vysílá tuto sobotu Česká televize. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků