Lucie Vondráčková a Marek Peksa

Lucie Vondráčková a Marek Peksa Foto: Instagram M. Peksy

Takhle Lucie Vondráčková zářila vedle svalnatého hokejisty: V klipu jí hrál sexy topiče!

Lucie Vondráčková (41) tráví společné chvilky nejen s parkouristou Tomášem Zonygou, ale i urostlým hokejovým brankářem Markem Peksou.

Vztah s ním ale popřela s tím, že rozvedený hokejista ji navštěvuje se svou dcerou, která si rozumí s jejími syny. Marka už Vondráčková nějaký ten pátek zná.

Účinkoval totiž v jejím novém videoklipu Stanice svět, který je stále ve výrobě a Lucie ho natáčela společně se zpěvákem Radimem Flenderem. Vondráčková v klipu hrála průvodčí a Peksa topiče.

Do klipu se dostal přes vizážistu Pityho známého mimo jiné z VyVolených, jehož přítel Vítek je hokejistovým bratrancem. Už tam si Vondráčková s Peksou padla do oka a později seznámila jeho dceru se syny Matyášem a Adamem.

Lucie Vondráčková natáčela videoklip Stanice svět.

Super.cz

„Maty si s malou Vanessou rozumí, a tak mi přijde fajn, když si můžou hrát. Nic víc nic míň,“ nechala se slyšet Vondráčková. Marek Peksa hrál hokej ve Francii, pak se vrátil domů na severní Moravu a čas tráví i v Praze.

Momentálně si hledá angažmá a zkouší to také jako model. S vypracovanou postavou má tento urostlý frajer jistě velkou šanci.

Vondráčková sice vážný vztah nehledá a chce se věnovat především klukům, ale svalnatý hokejový brankář určitě není k zahození. Zda se mezi nimi vyvine něco více, ale ukáže až čas. 

Saša Šeflová , Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků