Dara Rolins se opět svlékla do plavek.

Dara Rolins se opět svlékla do plavek. Foto: Instagram D. Rolins

A nedá si pokoj! Dara Rolins opět dráždila fanoušky odhalenými snímky

Dara Rolins (49) moc dobře ví, jak moc je vzhled pro její profesi popové zpěvačky důležitý. Proto poctivě dře na své postavičce v posilovně a výsledkem se pak ráda také pochlubí fanouškům na sociálních sítích.

Zdaleka se ale zpěvačka nezavděčí všem, a tak se mezi jejími příznivci najdou i rýpalové, kterým se její odhalování vůbec nelíbí. Nejednou si proto vyslechla ostrou kritiku.

Z takových komentářů si ale očividně nic nedělá a s radostí dál pózuje v plavkách. Tentokrát se pochlubila svými sexy křivkami na dovolené v Dubaji. „Ježiši. Zase se vystavuje. To zase bude komentářů... a nedá si říct a nedá,“ vtipkovala jedna z komentujících. „To proto, že vím, že tě baví číst ty komenty,“ přisadila si ještě Dara.

Jedna z fanynek si zase neodpustila srovnání se Simonou Krainovou (48). „Já myslím, že zrovna vy dvě si máte co vyčítat, Simono Krainová a Daro Rolins. Komenty nekomenty! Prostě a jednoduše vás obě žádám, přestaňte s tím. Mnohokrát děkuji,“ znělo v komentáři, který byl pochopitelně myšlen s nadsázkou. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků