Jack Daniel’s presents Burgerfest 2019: To nejlepší BBQ opět v Praze

Rok se s rokem sešel a o slovo se opět hlásí největší masová akce závěru léta. O víkendu 7. - 8.9. zaplní prostor okolo Křižíkovy fontány na pražském Výstavišti ty nejlepší burgery z Čech i celého světa. Nenechte si ujít osmý ročník Jack Daniel’s presents Burgerfest 2019 a užijte si to nejlepší BBQ v republice.
Burgerfest opět v Praze

Burgerfest opět v Praze Foto: burgerfest.cz

Skvělé jídlo a pití, burgery na všemožné způsoby, nové trendy i techniky v grilování, chutě, vůně a barvy z celého světa. To je Jack Daniel’s Burgerfest. I letos se můžete těšit na grill show těch největších masterů jako je světoznámý foodie, BBQ king a guru v jedné osobě Mr. Ted Reader z kanadského Toronta, ale také na skvělou hudbu v podání kapely Lake Malawi a soutěže. Bez obav s sebou můžete vzít i děti, na malé punkery tu čeká koncert a autogramiáda kapely Kašpárek v rohlíku.

Jack Daniel’s presents Burgerfest 2019

FOTO: burgerfest.cz

Na food-kulturním festivalu vystoupí nejen ti největší světoví grill masteři a již tradiční BBQ Pit Boys Chapters, premiérově se můžete těšit také na BBQ contest. Touto soutěží BBQ týmů z celého světa vyvrcholí letošní grilovací sezóna. Celá akce bude probíhat dle oficiálních pravidel KCBS (Kansas City Barbeque Society), největší a nejlepší BBQ organizace na světě. Ve čtyřech kategoriích budou týmy soutěžit o výhry v hodnotě více než 90 000 Kč, nejlepší český tým pak vyhraje pozvánku na Jack Daniels’s Contest 2020 v americkém Lynchburgu, kolébky této věhlasné grilovací soutěže. A stejně jako je Lynchburg spjat s BBQ, tak je neodmyslitelně spjat i s jednou z největších amerických značek whiskey Jack Daniel’s, která se tady podle původní receptury vyrábí již více než 150 let. Na jednom místě se tak protínají nejvýznamnější symboly Ameriky.

Každý návštěvník si přijde na své

FOTO: burgerfest.cz

Ke skvělým burgerům patří i to nejlepší pití, o které se na Burgerfestu nepostará nikdo jiný než právě Jack. V areálu najdete jeden klasický bar, jeden Honey bar a dva trucky, kde budete moct ochutnat skvělé míchané drinky. V Jackově zóně čekají i zábavní aktivity jako airbrush tattoo, virtuální realita, nebo skládání sudů, u kterého vám zase pěkně vytráví. Naplánujte si víkend v americkém stylu a ochutnejte ty nejlepší burgery i drinky na pražském Jack Daniel’s Burgerfestu 2019. Více informací na www.burgerfest.cz.

Burgerfest 2019

FOTO: burgerfest.cz 


Časová osa článků