Karolína Kokešová a Laura Longauerová jsou žhavými favoritkami dnešního finále.

Karolína Kokešová a Laura Longauerová jsou žhavými favoritkami dnešního finále. Foto: super.cz/Jan Tůma

Hvězda Instagramu a ostřílená účastnice soutěží krásy! Tyto dvě dívky se podle sázkařů stanou nejkrásnější Češkou a Slovenkou

Tyto dvě krásky podle bookmakerů vyhrají dnes večer Českou Miss a Slovenskou Miss Universe. Podle sázkových kanceláří se dnes večer ve velkém finále stane nejkrásnější Češkou nejmenší z finalistek Karolína Kokešová, slovenskou vítězkou pak nejzkušenější finalistka, která už zabodovala i na světové soutěži krásy Laura Longauerová. Na Karolínu Kokešovou je vypsán kurs 1,95, na Lauru pak 1,42.

Karolína je hvězdou Instagramu. Už nyní má dvakrát více fanoušků než dvě poslední vítězky České Miss Michaela Habáňová a Lea Šteflíčková. Sleduje ji na 56 tisíc lidí. "Instagram je moje hobby, ráda svůj život sdílím s ostatními. Hodně cestuji, myslím si, že to lidi zajímá. Jsem za to vděčná," řekla Super.cz čtyřiadvacetiletá Karolína.

Laura Longauerová je jednoznačně kráskou s největšími zkušenostmi, která bodovala i ve světě. Již v roce 2014 se stala Miss Slovensko, reprezentovala na Miss World a letos v lednu se zúčastnila na Filipínách soutěže Miss Intercontinental. A uspěla. Stala se nejkrásnější Evropankou a skončila na neuvěřitelném třetím místě.

Přímý přenos soutěže vysílá televize Prima. Kromě České Miss a Slovenské Miss Universe se zvolí i absolutní vítězka tedy Československá Miss. O ní rozhodnou televizní diváci. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků