Jan Solfronk a Immanuel Adenubi skončili na druhých dvou příčkách Muže roku. Super.cz

V Muži roku poprvé uspěl míšenec: Podívejte se na majitele stříbrné a bronzové medaile

Porotce soutěže Muž roku, a letos jich bylo pětadevadesát, rozhodně nelze podezírat z rasismu či xenofobie. První místo sice získal kudrnatý blonďák Vojta Urban, ale do vítězné trojice se dostal i mulat Immanuel Adenubi, který skončil jako bronzový. S ním, a s Janem Solfronkem, který byl druhý, jsme po finále probrali jejich plány.

Mladí muži byli se svými úspěchy v soutěži spokojení.  "Z umístění, ceny a možnosti jet se podívat i na zahraniční soutěž mám obrovskou radost," řekl nám devětadvacetiletý Honza, který bude reprezentovat Česko na soutěži Mr. Supranational. Daleko se tedy nepodívá. Tohle klání se totiž obvykle koná v Polsku. "Ale i tak je to super výlet," smál se.

"I já jsem vděčný, že jsem se umístil. Nečekal jsem to a doufám, že se zhostím své role co nejlépe, jak jen budu moct," přidal se i jednadvacetiletý student Immanuel. Ten pojede na soutěž Men of the World, která se koná v exotičtější destinaci, letos byla na Filipínách. "Tak daleko jsem zatím nikdy nebyl," prozradil snědý krasavec.

Honza i Immanuel by rádi získali další zkušenosti a možnosti v modelingu, když se jim podařilo takto uspět v soutěži krásy. A dámy může potěšil informace, že jsou oba nezadaní. Svěřili i to, jaké typy žen se jim líbí. Honza je spíš na tmavovlásky, Immanuela okouzlí blondýnka s krásným úsměvem. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků