Kateřina Sedláková bude brzy vdanou paní. Super.cz

Už za pár dní si vezme tahle kudrnatá herečka muzikálového zpěváka. Víme, jak bude veselka vypadat

Už za pár dní se Kateřina Sedláková (36) stane vdanou paní. Sympatická herečka s charakteristickou blond hřívou si vezme českou muzikálovou hvězdu Petera Pechu (33).

Rozhovor nám poskytla tři týdny před veselkou a byla ráda, že přípravy proběhly bez zádrhelů: „Touhle dobou už je všechno připravené a nachystané. Teď už se můžeme jen těšit,” svěřila se nám Kateřina na otevření restaurace, kde se nezvykle připravovalo jídlo z vyřazených potravin, které by putovaly do Potravinové banky. Byť jídlo vypadalo skvěle, budoucí nevěsta zvolila na svůj den D tradiční catering. „Občerstvení se řešilo na poslední chvíli, ale chvála Bohu, i to je objednané,” oddechla si.

Svatební přípravy budoucí paní Pechová zvládla levou zadní. „Mám skvělou svatební koordinátorku, která je zároveň mojí kamarádkou. Díky ní to běží jako po másle. U ničeho jsem neměla pocit komplikace. Doufám, že k tomu ani nedojde a že si to s rodinou užijeme,” usmívá se Katka.

Katka nebude mít šaty půjčené, ale nechala si je navrhnout na tělo: „Jeden svatební salon mi nabídl možnost, že si můžu u nich šaty nechat na míru ušít. Mohla jsem využít svou fantazii a představu,” radovala se herečka.

Jelikož se bude jednat o veselku umělců, odrazí se to na jejím konceptu a atmosféře. „Bude v boho stylu. Oslava se bude konat ve stodole, tak to bude vesničtější a přírodní styl,” prozrazuje Katka Sedláková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků