Zpěvák Niko se pochlubil půvabnou sestrou. Super.cz

Český zpěvák ukázal neuvěřitelně půvabnou sestru! Tahle kráska měla v Praze blízko ke kapele Backstreet Boys

Zpěvák  Niko Jalauzidis na přestavení finalistek České Miss dorazil s velmi půvabnou blondýnkou. Nešlo ale o novou přítelkyni ani jednu ze soutěžících, ale sestru Alexandru. Ta často slýchává, že by se měla do soutěže krásy přihlásit, zatím to ale neplánuje.

"Ona si užívá to jak vypadá, ale nikdy myslím neměla chuť soutěžit," říká Niko.

"Je to tak. Nikdy jsem o tom nepřemýšlela. Hodně lidí mi říkalo, že bych to měla udělat, ale nikdy jsem neměla odvahu," přiznává.

Alex se živí jako nehtová specialistka. Dokonce se starala o nehty i slavné kapele Backstreet Boys, když byla nedávno v Praze.

"Zavolala mi produkce a angažovala mě. Jeden z členů kapely chtěl černé matné nehty, navíc gelové. Taky jsem byla překvapená. Je to asi poprvé, co jsem chlapovi dělala umělé nehty. On sám měl ty svoje snad delší než já, a ještě chtěl udělat gel. Ostatní chtěli nehty jen upravit. Byli hrozně milí, úžasní, přátelští, vůbec jsem nebyla nervózní," prozrazuje.

Niko bude již tuto neděli jednou z hvězd přímého přenosu soutěže krásy na Primě. Zpívat bude během promenády v plavkách.

"Naštěstí jsem byl s holkama na soustředění v Řecku, kde jsem je týden viděl v plavkách. Tak už jsem si zvyknul. A už jsem viděl všechno, co jsem mohl vidět, vystupování si tak můžu užívat," dodal. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků