Nela Slováková s přítelem Super.cz

Má nejen tohle vymakané tělo, ale je také asi prvním hokejistou v Evropě s doktorátem. S tímhle fešákem žije Nela Slováková

Je to nejen sexy fešák s pekáčem buchet na břiše. Partner blogerky Nely Slovákové (32), hokejista Lukáš Kozák, je zřejmě jeden z mála hokejistů, který vystudoval vysokou školu. A magisterský titul mu nestačil.

"Je to vtipné. Když řeknu někde, že se jdu učit, tak si lidé často myslí, že si dodělávám jako hokejista střední školu," směje se Lukáš, kterého v době našeho rozhovoru čekal doktorát. Ten právě dnes zvládnul a před jménem tak bude hrdě nosit titul PhDr., tedy doktor filozofie.

"Magistra jsem dělal z ekonomie a managementu. Doktorát jsem právě dnes získal z veřejné správy a politiky," dodal Kozák.

Jiného hokejistu s doktorandským titulem snad ani neznáme. "V NHL jsem nebyl, ale v Evropě jsem asi jediný. To asi ano," usmívá se.

"Až se toho trošku děsím. Je chytrej. Baví mě debaty, máme si co říct, neřešíme, kam půjdeme v pátek na večírek, máme zajímavější témata," dodala Slováková, která jen pár dní před partnerovým doktorátem vyrazila s partnerem do wellness hotelu v Rakousku společně s aktuálními vítězkami soutěže krásy Look Bella. Nela pro nadcházející ročník připravuje plavky pro finále. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků