Jiří Krampol má starosti s nemocnou ženou.

Jiří Krampol má starosti s nemocnou ženou. Super.cz

Co se opravdu děje v těle Hany Krampolové? Diagnóza stále není známá

Přestože se objevila celá řada spekulací, co přesně trápí Hanku Krampolovou (✝59), ve skutečnosti zatím nic přesně neodhalili ani její ošetřující lékaři.

„Ani doktoři přesně nevědí, co se v jejím těle děje, stále provádí různé testy a zjišťují podrobnosti. Překvapuje mě, že novináři s jistotou tvrdí, co jí přesně je. Píší o žaludku, o střevech, což je nesmysl,” svěřil se Super.cz Jiří Krampol (83), který už sám nechce podávat o zdravotním stavu své ženy bližší informace.

„Nedivte se mi. Cokoli řeknu, tak tomu úplně přetočí význam,” říká smutně.

Podle známého herce u manželky vše vyvolaly její fatální pády. „Má za sebou tři těžké úrazy. Když jí to bolelo, tak si vzala prášek, když nemohla spát, vzala si prášek. Teď se z toho musí dostat. Tělu se musí vrátit funkce, které to užívání léků ovlivnilo,” vysvětluje.

Hana Krampolová je aktuálně v léčení v oddělení závislostí v psychiatrické nemocnici v Bohnicích, odkud ji přivezli ze sanatoria v Červeném Dvoře.

Lékaři z Bohnic nejsou vůbec nadšení z toho, jakou pozornost láká jejich mediálně známá pacientka. „Je důležité, aby měla hlavně klid. V novinách se už několikrát objevily její fotky, které museli paparazzi pořídit v krytém areálu nemocnice, jak se tam asi dostali?,” diví se Krampol, který je neustále pod kontrolou fotografů.

„Když měla Hanka nastoupit v Červeném Dvoře, tak tam na ni fotografové čekali už o čtyři dny dříve. Všude mají uplacené informátory, jinak si nedovedu vysvětlit, jak by o nás mohli vědět,” diví se Jiří Krampol, který doufá, že se situace kolem něj a manželky brzy uklidní. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků