Radka Třeštíková ukázala maminku, která snad vůbec nestárne (vpravo)

Radka Třeštíková ukázala maminku, která snad vůbec nestárne (vpravo) Foto: Instagram R. Třeštíkové

Je to vůbec možné? Radka Třeštíková se pochlubila maminkou, která vypadá jako její sestra

To je neuvěřitelné! Spisovatelka Radka Třeštíková (41), která momentálně pilně trénuje na oblíbenou soutěž StarDance, se pochlubila svou maminkou. Ta vypadá tak mladě, až nikdo nechtěl uvěřit, že nejde o sestru.

„Moje máma. Občas přemýšlím, co o ní vlastně vím. Je krásná, krásná od té doby, co ji znám a podle fotek byla i předtím. V pubertě jsme vedle ní s bráchou vypadali jak dvě poďobané příšery, co se na ni nalepily cestou z krámu a nenechaly se setřást. Pro svůj vzhled nedělá nic moc kromě toho, že se maže, jedno čím, hlavně celá. Nejí zdravě, nesportuje, zásadně, vůbec, jednou jsem ji viděla jet na kole, ale byl to pro ni nejspíš tak hrůzný zážitek, že už ho nikdy nezopakovala,“ vysekla poklonu své mamince spisovatelka a sdílela společnou fotografii.

Její vzhled ale zarazil mnoho fanoušků a zmátl i Nikol Štíbrovou (35), která si neodpustila vtipnou poznámku.

„Moment, měla tě v deseti letech nebo jak je tohle možný?“ tázala se Nikol. „Od chvíle, co jsem se narodila, nikdo nevěří, že jsem její dcera, už mě to začíná s*át,“ odpověděla jí Radka, která je samozřejmě na mladistvý vzhled své maminky pyšná. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků