Alex Rodriguez s dcerami Natashou a Ellou

Alex Rodriguez s dcerami Natashou a Ellou Profimedia.cz

Nepovolí vám ratolesti, abyste je sledovali na sociálních sítích? Podívejte se, jak problém vyřešil snoubenec Jennifer Lopez

Snoubenec Jennifer Lopez (52) Alex Rodriguez je hrdým otcem dcer Natashy (14) a Elly (11). Bohužel děvčata jsou ve věku, kdy rozhodně nestojí o to, aby je otec neustále kontroloval nebo, nedej Bože, sledoval na sociálních sítích.

A protože mu nechtěly na Instagramu schválit žádost o sledování, musel na to jinak. Bývalý hráč baseballu přiznal, že si založil na sociální síti falešný profil, aby měl nad děvčaty dohled.

V podcastu pro Barstool Sports dokonce přiznal, že pokud chce sdílet snímky s dcerami, musí od nich mít výslovné povolení. „Jsou jako ředitelky mých sociálních sítí. Jsou výborné. Pokaždé, když něco sdílím, v pěti z deseti případů mi okamžitě napíší zprávu, jestli jsem se nezbláznil.“

Aby předešel podobným mizériím, uzavřel s dcerami dohodu, že nebude sdílet nic, co dopředu neschválí. A to zdaleka není všechno.

Rodriguez doplnil, že má celý seznam věcí, kterými dcery podle nich ztrapňuje. Například je nesmí vysadit přímo u školy, ale minimálně o několik ulic dál, jinak je to trapas. Tak to vypadá, že i celebrity zažívají s teenagery stejné utrpení jako většina rodičů na světě. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků