Ed Sheeran

Ed Sheeran Profimedia.cz

Dnes je na úplném vrcholu, ale na akademii hudby propadl, z čeho mohl: Otec Eda Sheerana zveřejnil jeho studijní výsledky

Celosvětově prodal na 150 miliónů desek a fanoušci jeho muziku bezmezně milují. O talentu Brita Eda Sheerana (30) už dnes nikdo nepochybuje, ovšem nedávno zveřejněný dokument odhalil, že zpěvák během studií hudby totálně selhal.

Zpěvákovy studijní výsledky jsou momentálně k vidění na výstavě Ed Sheeran Made In Suffolk v Ipswichi. Podle všeho na Akademii soudobé hudby v Guildfordu, kde studoval od roku 2009 do 2010, propadl hned z šesti předmětů. Mezi nimi například z profesionálního hudebnictví, přípravy na hudební průmysl nebo vývoje stylů.

Vypadá to ale, že se v daných odvětvích po opuštění akademie výrazně zlepšil, například v profesionálním hudebnictví dnes vyloženě vyniká. Jen rok poté, co upustil od studií, prorazil s hitem The A Team, a dnes patří mezi nejvýdělečnější interprety světa.

Výstavu na počest Eda zorganizoval jeho otec John. Dokumentuje zpěvákovu cestu od útlého věku po současnost a je doplněna také o fotografie z Sheeranova dětství. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků