Šárka Ullrichová v náruči Vládi Šafránka z Walda Gangu.

Šárka Ullrichová v náruči Vládi Šafránka z Walda Gangu. Michaela Feuereislová

Ullrichová z Ulice vyrazila na rande s bouřlivákem Šafránkem

Představitelka narkomanky Zuzany ze seriálu Ulice Šárka Ullrichová (36), která se i v reálném životě potýkala se závislostí na kokainu a alkoholu, se na víkendovém plese televize Nova objevila v přítomnosti nového muže. Vyklubal se z něj známý lovec žen Vláďa Šafránek z Walda Gangu. Že by měla Šárka nového partnera?

"Vyrazili jsme si na kamarádské rande. Skutečně jen kamarádské," tvrdil Šafránek, který je ženatý a bál se, že by se na něj mohla zlobit manželka. "Šárka je super kamarádka, ale to je tak všechno," zdůraznil člen kapely, která zpívá hity Waldemara Matušky. Přes jeho slova se zdálo, že mu je po boku krásné herečky víc než dobře.

Ples se konal u příležitosti vítání jara a hvězdy Ulice a Ordinace v růžové zahradě na něm odstartovaly kampaň na podporu dárcovství kostní dřeně.

Mezi největší tanečníky večera patřili kromě Ullrichové se Šafránkem také Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem. Naopak o holích se přibelhala herečka z Ordinace a uznávaná malířka Iva Hüttnerová, která uklouzla v Krkonoších a scénáristé pak museli hbitě připsat její postavě úraz. "Na tanec to dnes moc nevypadá," říkala všem okolo mrzutě Hüttnerová. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků