Iveta Vítová se pochlubila křivkami v plavkách.

Iveta Vítová se pochlubila křivkami v plavkách. Foto: Instagram I. Vítové

Tohle ve zprávách neuvidíte: Sexy Miss, která v Televizních novinách nahradila Czadernovou, ukázala postavičku v plavkách

Česká Miss 2009 a moderátorka Iveta Vítová (38) má za sebou hektický měsíc. Na začátku července nahradila ve večerních Televizních novinách Renátu Czadernovou (36), jež odešla na mateřskou, a povýšení teď dlouhonohá blondýnka oslavila řádnou dovolenou u moře. Užila si celý týden relaxu s rodinou.

Půvabná moderátorka vycestovala do Turecka s manželem Jaroslavem a dcerou Anetkou (5), s nimiž trávila volné chvíle nejčastěji na pláži. Kromě toho, že zde chytala bronz, také upustila uzdu své kreativitě. „Kdo si hraje, nezlobí,“ napsala k fotce, na níž s dcerou staví pevnost, která spíš připomíná dort. „Původně to měl být hrad, ale zase z toho vznikl dort. Je vidět, když staví ženský,“ vtipkovala u další momentky.

Své sexy křivky ale Iveta máčela nejen ve slané vodě, ale i v hotelovém bazénu, kde zapózovala v plavkách. „3...2...1… jump! A pak balit a domů,“ napsala modelka k fotce, na níž si s dcerou skočila poslední šipku do bazénu před návratem do Česka. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků