Diana Gold je novou Slávikovou múzou.

Diana Gold je novou Slávikovou múzou. Foto: archiv

Vnadná hvězda filmů pro dospělé sbalila Jaro Slávika. Podívejte se, jak hezké tělo mu nabídla

Porotce soutěže Česko Slovensko má Talent Jaro Slávik (47) je sice ženatý, ale ani to mu nebrání v tom, aby chodil na cizí "zahrádky". Nedávno ho takhle načapali v noci, jak se centrem Prahy prochází s tajemnou blondýnkou, jíž po celou dobu bezostyšně osahával její sošný zadeček. Nyní se provalilo, o koho šlo. Onou neznámou je miliónům milovníků filmů pro dospělé dobře známá pornoherečka Diamond Gold (24). Podívejte se do fotogalerie, jak to jeho Slávikově kůstce v práci sluší!

To, že se slečna živí poněkud prostopášným povoláním, z něhož by její farář rozhodně neměl radost, ale Slávikovi nevadí. "Nezajímám se o povolání svých milenek," mává nad tím rukou hudební producent.

Jeho nová vyvolená je občanským jménem Zlata R. S tou se často rád Slávik podle deníku Aha! prochází pražskými uličkami. Ale určitě nejde jen o platonickou lásku a slovenský porotce jistě rád využije dostatečné kvalifikace mladé dívky v erotické oblasti.

A co na to jeho manželka Andrea Schmidtová? Asi nic. "Jsem šťastně ženatý. Podobným fámám nevěří," tvrdí Slávik. Že by se nevěře začalo říkat jiným slovem, fáma? 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků