Brad Pitt

Brad Pitt Profimedia.cz

Podívejte se na Brita, kterého si denně pletou s Bradem Pittem. Kvůli podobě s hvězdou přišel o partnerku

Nathan Meads (33) z Oxfordu si podobu se slavným hercem užívá. Podle deníku Mirror je pro něj nemožné projít se po ulici, aniž by byl několikrát osloven s tím, jestli není Brad Pitt.

Když se podíváte na Nathanovy fotky, bude vám to jasné. Opravdu vypadá jako mladší verze pětapadesátiletého herce. Stavitel Meads by navíc nebyl proti, kdyby ho uživilo fungovat jako hercův dvojník, proto si nechal narůst i stejnou bradku jako Brad. Zatím si podobou pouze přivydělává na společenských akcích.

Zveřejnil(a) Nathan Meads dne Neděle 16. září 2018
Zveřejnil(a) Nathan Meads dne Úterý 28. srpna 2018

„Nemůžu jít nikam. V obchodech do sebe lidé šťouchají a myslí si, že jsem Brad Pitt. Nejsem jeden z těch mužů, který si myslí, že vypadají dobře. Měl jsem jen pár holek, ale nikdy jsem si nemyslel, že bych byl tím, po kterém touží všechny,“ říká Nathan, který prý podobu tolik nevidí, ale na pozornost si velice rychle zvykl. Ovšem nebylo tomu tak u jeho bývalé přítelkyně, se kterou má dvě děti. S tím, že ho na ulici stále oslovovaly ženy s žádostí o fotku nebo podpis, se nemohla smířit a rozešli se.

Aktuální přítelkyně Adiel (30) si ho naopak našla na sociálních sítích právě kvůli jeho vzhledu a nikdy nežárlí na ženy, které ho oslovují. „Nathan se tomu neustálému zastavování směje a já také - taková škoda, že já nevypadám jako Angelina Jolie,“ svěřila se deníku Mirror.

Zveřejnil(a) Nathan Meads dne Pondělí 28. ledna 2019

#bradpitt #fightclub #tylerdurden #movie #hollywood #bradpittfans #youngbradpitt #90spitt #lookalike #bradpittlookalike #cool #crazy #luckylad #topless #ripped #abs #handsome

Zveřejnil(a) Nathan A.K.A.Brad Pitt dne Pátek 5. července 2019

Jako stavitel vydělává Nathan kolem 840 000 Kč ročně, což je opravdu rozdíl v porovnání s Bradem, jehož výdělek dosahuje ročně až 690 miliónů korun. Ani kolegové v práci ho už prý neoslovují jeho jménem, ale říkají mu Brad nebo Bradders.

Co myslíte, má na to být jeho dvojníkem, nebo tam podobu nevidíte? 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků