Představitelka zelené Elphaby z muzikálu Čarodějka Markéta Pešková se v sobotu vdává. Super.cz

Za pár dní se vdává a volno z muzikálu si musí odpracovat: Zelená Čarodějka popsala poslední svatební přípravy

Na posledním pracovním dni před plánovanou svatbou jsme zastihli jednu z hlavních představitelek muzikálu Čarodějka, zpěvačku Markétu Peškovou. Protože hraje zelenou Elphabu a měla na sobě i nános líčidla, skoro jsme nemohli věřit tomu, že už v sobotu bude nevěstou v bílém.

"Úterý byl poslední den, co jsem byla v Praze na Čarodějce. Od středy už se budu na svatbu chystat. Kosmetička, která mi vyčistí pleť, netuší, co ji čeká. Ty zelené póry asi nebudou nic moc, ale snad to zvládne," smála se Markéta, která jako jediná z obsazení dostala od producenta Františka Janečka (79) tak dlouhé volno na zkouškách, protože muzikál už s přípravami finišuje a 14. září se diváci v GoJa Music Hall dočkají premiéry.

"Vzhledem k tomu, že svatba byla určena o hodně dřív, než se rozhodlo, že budu vůbec Čarodějku dělat, tak nějaká dohoda vzniknout musela. Ale myslím si, že těch pár dní doženu. Kolegyně byly moc hodné a slíbily mi, že mi všechno předají, tak snad ta malá absence nebude cítit. V pondělí ještě vyřeším pár věcí, jako je matrika, vyzvednu výslužku a v úterý už zase budu nastoupená na place," slibuje Markéta. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků