Macaulay Culkin jako Kevin ve filmu Sám doma (1990)

Macaulay Culkin jako Kevin ve filmu Sám doma (1990) Profimedia.cz

Kdo bude příštím Kevinem? Chystá se Sám doma pro novou generaci. Fanoušci zprávu drsně komentují

Už i na film Sám doma s Kevinem a „mokrými bandity“ v hlavních rolích došlo... Řeč je o rebootech, s nimiž se v poslední době roztrhl pytel (tím nejdiskutovanějším je nová verze Beverly Hills 90210). Na vánoční klasiku z roku 1990 se chystá navázat společnost Disney na svém novém kanále Disney+.

Zatím není jasné, kdo ztvární hlavní hrdiny, Kevina McCallistera a mokré bandity Harryho a Marva, které v originální verzi hráli Macaulay Culkin, Joe Pesci a Daniel Stern. Ředitel společnosti Disney Bob Iger pouze oznámil, že půjde o upravenou verzi pro „novou generaci“.

U řady fanoušků oznámení vzbudilo značnou kritiku a společnosti Disney vzkazují, aby se „držela dál“ a aby film „nechala na pokoji“.

„Disney, přestaňte všechno rebootovat. Sám doma je perfektní tak, jak je. Zůstaňte u svého,“ píše jeden z nich. „Disney dělá rebooty, protože už nemá sám co nabídnout,“ kritizuje další uživatel Twitteru. „Jasně, protože další tři rebooty/ sequely Sám doma byly tak dobrý, že jo,“ připomíná další pokračování původní verze, která už se zdaleka nesetkala s velkým diváckým zájmem.

Sám doma není jediným filmem, na který chce Disney navázat. Chystá také rebooty snímků Noc v muzeu, Dvanáct do tuctu a Deník malého poseroutky. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků