Selma Blair

Selma Blair Profimedia.cz

Herečka bojující s roztroušenou sklerózou sdílela obzvlášť upřímný příspěvek: Chce se mi plakat a chci maminku, přiznala

Herečka Selma Blair (49), která bojuje s roztroušenou sklerózou, sdílela s fanoušky před nedávnem informaci, že podstoupila náročnou léčbu, která si vybrala svou daň. O svém stavu nepřestává ani nadále informovat na Instagramu.

Je to dva měsíce, co se hvězda Velmi nebezpečných známostí odebrala do zahraničí, aby dokončila průběh transplantace krvetvorných buněk. Během toho dokumentovala nepříjemné vedlejší účinky léčby, včetně vypadávání vlasů, v jehož následku si hlavu oholila.

Další z nich nyní popsala v novém příspěvku: „Mám potvrzenou nespavost. Jsem jako malé dítě. Bojím se a chce se mi plakat. Chci svoji maminku. Opravdu moc. Dám si koupel a budu plakat. Začátky jsou těžké. Musím si to zapamatovat,“ sdílela v popisku fotky nohou ve vaně.

Herečka se svěřila světu s diagnózou v loňském roce, ale symptomy nemoci zaznamenala v průběhu posledních pěti let. V minulosti její zdravotní problémy sváděli na různé nemoci, dokonce skřípnuté nervy či stres z toho, že je matka samoživitelka. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků