Exmanažer hvězd Tomáš Gottlieb slavil 70. narozeniny. Super.cz

Syn Sepéšiho (✝25), vyšetřovaný moderátor, zpěváci a mnoho dalších: Exmanažer Ivety Bartošové (✝48) slavil 70 ve velkém stylu

Mejdan, jaký nikdo nečekal. Tak vypadala oslava 70. narozenin bývalého tanečníka a posléze manažera hvězd Tomáše Gottlieba.

Jubileum slavil ve velkém stylu a dostal spoustu vtipných dárků, prý odpovídajících jeho věku. "Dort z rakviček, náhrobek nebo kytici z cigaret. Co bych si měl přát víc," smál se muž, který se v českém šoubyznysu pohybuje desítky let.

Nejvíce si prý odnesl ze spolupráce s Jiřím Kornem, u kterého tančil, než přestoupil na druhou stranu barikády. Stal se i prvním manažerem Ivety Bartošové (✝48).

"Tehdy u mě bydlela, je jedinou černou tečkou na mém pracovním portfoliu, bylo to velké zklamání, ale její přítel Petr Sepéši byl mým velkým kamarádem. Pořád se přátelím s jeho bývalou partnerkou a synem," svěřil Gottlieb, na jehož oslavě Sepéšiho syn Petr Belhocine s maminkou nechyběl.

V kariéře Gottlieb pomáhal i Sámeru Issovi (35), Milanu Peroutkovi (30) a řadě dalších. "Se Sámerem jsme se dva roky neviděli, ale Milan mi popřál. Má toho teď nad hlavu, tak se určitě nezlobím, že tady není. O to větší radost mám z těch, kteří přišli," dodal bývalý manažer hvězd, jemuž přišli zazpívat například držitel Thálie Peter Pecha  (31)nebo nadaná zpěvačka Leona Gyöngyösi.

Na párty se objevil i Gottliebův generační souputník Felix Slováček (77) s přítelkyní Lucií Gelemovou (37), Andrea Pomeje (32), moderátor vyšetřovaný kvůli pašování drog Slávek Boura, skladatel Varhan Orchestrovič Bauer a řada dalších známých i méně známých tváří.

A co dělá Tomáš Gottlieb teď? Z důchodu by rozhodně nevyžil. "Pořád funguju jako jakýsi konzultant a k tomu pracuju několik hodin denně jako recepční, abych měl jako důchodce aspoň na základní potřeby," dodal. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků