Přírodní cesta ke zdraví a kráse

Česká firma Byliny Mikeš s.r.o. s dlouholetou tradicí v nákupu, zpracování a prodeji léčivých rostlin představuje svou novou značku NaturWay. V internetovém obchodu si můžete vybrat ze široké nabídky léčivých rostlin. Důraz klademe především na kvalitu, včasné dodání a cenu. Zajímavými produkty této značky jsou bylinné kapsle, koupele, sypané čaje či certifikované byliny BIO.
Hubnoucí set

Hubnoucí set

V naší široké nabídce si najde to své opravdu každý. Naše doplňky stravy obsahují byliny zpracované mechanickým způsobem v bylinný extrakt a tím je zachováno kompletní složení byliny na rozdíl od výtažků účinných látek z rostlin. Od dárkový balíčků, které jsou tematicky zaměřené až po jednotlivé produkty. Jedním z balíčků je také Hubnoucí set. Ten obsahuje velké množství vlákniny a při vyšším příjmu tekutin spolehlivě zahání hlad a zabraňuje zácpě. Tím napomáhá správné funkci metabolismu.

Koupit
nyní na NaturWay
Manažerský set

Manažerský set

Dalším ze setů jsou Babiččin, Dedečkův, Detoxikační, Potenční, Omlazující, Dědečkův, ale také set Manažer. Ten je určen především pro osoby s větší psychickou zátěží. Pomáhá uvolňovat stres a potlačuje výbušnost. Zároveň působí pozitivně na celý organismus a preventivně také působí proti rakovině.

Koupit
nyní na NaturWay
Detoxikační set

Detoxikační set

V zimním období se v každém organismu, tedy i v lidském těle hromadí toxické látky, které nepříznivě ovlivňují celkovou kondici, funkci orgánů a v konečném důsledku i náladu. Bylinná směs je vhodnou součástí jarních bylinných kúr, podporuje vylučování škodlivých látek z organismu. Příznivě působí na odstranění příznaků akné.

Koupit
nyní na NaturWay
Bronchial Tea

Bronchial Tea

Při nižších teplotách se také často projevují obtíže spojené s horními dýchacími cestami. Na tyto potíže je vhodná naše čajová směs Bronchial Tea. Ta dýchací cesty uvolňuje, ulehčuje vykašlávání a podporuje uvolnění hlenů. Dá se koupit v různých velikostech.

Koupit
nyní na NaturWay

Časová osa článků