Bývala Miss Martina Dvořáková je těhotná.

Bývala Miss Martina Dvořáková je těhotná. Foto: facebook Martiny Dvořákové

Bývalá Miss a asistentka kouzelníka Kožíška je těhotná: Pochlubila se rostoucím bříškem v bikinách

V roce 2004 se stala Miss západní Čechy a poté postoupila do celostátního finále soutěže, kterou ten rok vyhrála Jana Doleželová. Krásná brunetka Martina Dvořáková se ale neztratila. Naopak byla velmi žádaná v modelingu díky svým křivkám. Jako málokterá z krásek se totiž mohla chlubit přírodními čtyřkami.

Od roku 2006 pracuje jako asistentka kouzelníka Pavla Kožíška, zároveň se věnuje profesi manažerky v public relations. Je i výbornou jezdkyní na koni. Na většinu těchto aktivit ovšem bude muset na nějaký čas zapomenout. Je totiž těhotná.

Tím, že čeká miminko, se pochlubila na sociálních sítích, když publikovala fotografii v bikinách s rostoucím bříškem.

"Hele, všichni sem dáváte svoje vymakaný těla jo. Tak já jinak. Dám něco lepšího. Letos ty buchty na břiše prostě neklaply, žádný břišní pekáč. Jen jedna buchta a jaká bude, to se dozvíme v prosinci," napsala k fotce a prozradila tak i pohlaví miminka a termín porodu.

Martina Dvořáková neměla velké štěstí v lásce. Chodila mj. s exmanželem moderátorky Kateřiny Kristelové hokejistou Martinem Tůmou nebo s profesionálním golfistou Lukášem Lizánkem. Štěstí našla až se současným partnerem, s nímž ovšem zatím nestihla svatbu. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků