Vztah se zubařem Lucii Smatanové funguje. To se projevuje i v jejím sněhobílém úsměvu.

Vztah se zubařem Lucii Smatanové funguje. To se projevuje i v jejím sněhobílém úsměvu. Herminapress

Italský zubař si tuhle českou kočičku vzít nechce. Misska ale nepropadá panice

Po delší době se v Česku opět objevila Lucie Smatanová (35). Modelka se před časem natrvalo odstěhovala za svým partnerem do Itálie a za prací létá po celé Evropě. Nyní přijela na skok do Prahy, aby nafotila nové fotky do modelkovského booku s fotografem Jiřím Šubrtem.

„Celé to zorganizoval můj kamarád Pavel Plecháč. Fotili jsme na Babě s nádherným výhledem na Prahu. Bylo to jedno z posledních focení v Česku letos,” říká modelka, která hodlá na delší čas zakotvit v Miláně.

První vicemiss ČR 2009 se raduje z toho, že se jí prý podařilo skloubit práci i vztah. Její láska s italským zubařem Gabrielem Villou jen kvete.

„Jo, tak to je pravda. Prostě Gabriele je moje životní láska a věřím, že to tak i zůstane,“ rozněžnila se. „Mám štěstí na tolerantního partnera. Jako respektovaný zubař nejen v Miláně je také časově vytížený. Společně chvilky si dokážeme užít,” řekla nám.

V nedávné době proběhly tiskem informace, že si měli milenci postavit barák, uvažovat o svatbě a potomkovi. Zatím ale k ničemu podobnému nedošlo.

„I to je fakt. My jsme se měli odstěhovat z Milána už letos, ale rozhodli a dohodli jsme se, že tam zůstaneme ještě rok a pak chceme definitivně vše řešit a vyřešit. Už víme, že se míníme určitě přestěhovat do menšího, klidnějšího města a naším cílem bude Biella, kde má můj přítel kliniku. Oba jsme momentálně hodně pracovně vytíženi, já ještě dělám modeling a mám i agenturu, ročně nalétám tisícovky kilometrů, takže jsme prostě nestíhali. Teď jsem ale řekla dost, trochu zmírníme tempo, no a posuneme dál i ty mimopracovní a pro nás oba zásadní věci,“ dodala misska.

Na pořadu dne není zatím ani posun ve vztahu, k zasnoubení se podle všeho neschyluje. „Pro nás to není na pořadu dne,” mávla rukou Lucie Smatanová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků