Lance Bass se před lety svěřil kamarádce Britney Spears se svým tajemstvím.

Lance Bass se před lety svěřil kamarádce Britney Spears se svým tajemstvím. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Neuvěříte, s čím se svěřil tenhle fešák z chlapecké kapely Britney Spears o její svatební noci, aby přestala plakat

Svého času byl Lance Bass (40), člen chlapeckého boybandu 'N Sync, kolouškem, po kterém fanynky doslova šílely. Jenže to neměly zrovna jednoduché, Lance je totiž gay, i když to během působení v kapele veřejně nepřiznal. Dnes je už pět let šťastně ženatý s Michaelem Turchinem a snad i co nevidět bude otcem.

Bass v novém rozhovoru zavzpomínal na to, jak se v roce 2004 přiznal své dobré kamarádce Britney Spears (38), že je homosexuál. Bylo to během její nechvalně proslulé svatby s Jasonem Alexanderem v Las Vegas.

„Jel jsem do Vegas, abych viděl to šílenství, co se tam dělo. Britney z toho byla trochu rozrušená, když si uvědomila, co udělala,“ zavzpomínal na manželství zpěvačky s kamarádem z dětství, které trvalo pouhých 55 hodin.

„Bylo to zábavné, ale pak začala opravdu plakat. Vzal jsem ji do nějakého pokoje a posadil na postel, ale byla k neutišení. Tak jsem na ni vybalil, že jsem gay a najednou přestala.“

Bass veřejně vystoupil jako gay až o dva roky později, kvůli skupině, jejíž součástí byl i Justin Timberlake, měl prý strach se přiznat. Do té doby měl pravidelně sex se ženami.

„Dělal jsem, co jsem dělal. A dělal jsem to dobře,“ přiznal. Dělali jsme, co jsme museli, abychom přežili," hájil své zálety s ženami. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků