Magdalena Reifová oslavila výročí dětského pořadu.

Magdalena Reifová oslavila výročí dětského pořadu. Michaela Feuereislová

Pomalu už patří k inventáři: Dětská hvězda Magda Reifová oslavila se svým pořadem 20 let

Odchovala celou generaci dětí. Magdalena Reifová (55) se objevuje na obrazovce již od útlého věku. Z dětských rolí postupně začala děti vychovávat a s pořadem Kouzelná školka oslavila 20 let existence, na což je i sama herečka pyšná.

„Myslela jsem, že jsem za stařenu, protože Kouzelná školka trvá už dvacet let, ale zjistila jsem, že Večerníček je ještě starší. Velmi často se mi stává, že potkám odrostlejší lidi kolem sebe a zpívají si moje písničky, které jsem zpívala už před dvaceti lety. Doufám, že se Kouzelná školka bude vyvíjet dál,“ prozradila Reifová na tiskové konferenci České televize.

Přestože ji spousta z nás zná od mala právě díky dětským pořadům, její děti na ni prý nikdy příliš nekoukaly. „Moje děti na pořadu nevyrůstaly. My jsme v té době neměli televizi, ale moc je to nepoznamenalo, akorát moje dcera, když jí bylo tak šestnáct let a začala chodit na střední školu, tak se jí děti ptaly, jestli jsem její maminka, že mi je hrozně podobná. Děti to spíš v pubertě braly tak, že mít za mámu Majdu z Kouzelné školky není úplně cool,“ přiznala se smíchem Magdalena, která doufám, že se už brzy stane také babičkou.

„Mám tři děti a už se chystám na to být babičkou, ony ale stále ne,“ dodala herečka, která také na tiskové konferenci představila novou postavičku Kouzelné školky, kterou bude červená loutka Filípek. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků