Barbora Poláková trénuje létání.

Bára Poláková se učí létat: Podívejte se, jak dvojnásobná maminka zvládá náročnou akrobacii

Stále si dává nové úkoly a překračuje limity. I když je herečka a zpěvačka Barbora Poláková (38) maminkou dvou malých dcer, výzev se nebojí. Momentálně se rozhodla, že se naučí "létat". Tedy nikoli v letadle nebo vrtulníku, jde o akrobatický kousek, který chce předvést na svém koncertě.

Ten proběhne ve Foru Karlín 26. října. „Můj sen je se během koncertu proletět nad hlavami fanoušků, alespoň těch v prvních řadách. Zkušenosti s akrobacií už nějaké mám, ale fyzicky je to dost náročné, tak musím v létě pilně trénovat," říká odvážná zpěvačka s tím, že začíná trénovat na různých létajících zařízeních. Jak jí to jde, se můžete podívat i na videu.

Spolu s Bárou a kapelou vystoupí na koncertu i snowboardistka Eva Samková (28), kterou Bára přizvala na natáčení posledního klipu ke skladbě Poď si, Kühnův dětský sbor a další vizuální a hudební překvapení.

Zpěvačka navíc natáčí klip již k pátému singlu z poslední desky ZE.MĚ a to k písni Kdyby, kterou napsala spolu s Davidem Hlaváčem. „Po dlouhé debatě o různých momentech v životě, kdy si říkáme ‚co by bylo, kdyby,‘ nám z toho vznikl tenhle text. Vychází z naší fascinace, jak životní cestu určují často i úplně malá, zdánlivě nepodstatná rozhodnutí,” popisuje Bára.

„Abychom nebyli příliš patetičtí, převedli jsme tuto myšlenku do metafor. A to stejné, respektive další, vizuální nadstavbu tohoto principu, se chystáme převést i do klipu. Rádi bychom abstraktními i konkrétními obrazy zmátli diváka, který nebude vědět – díky optickým klamům všech druhů –, kde je nahoře, dole, co je velké, malé atd. Kdyby vlasům rostly vlasy, pochopil bys nekonečno,“ komentuje chystaný klip. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků