Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec Foto: Instagram L. Šafářové

Přestup za tebe domlouvala Šafářka? Kladenští fanoušci se pustili do Plekance, který si vybral Kometu

Tímhle krokem kladenským fandům příliš radosti neudělal. Hokejista Tomáš Plekanec (39) se před několika měsíci vrátil z Kanady, kde žil se svou stále ještě manželkou Lucií Vondráčkovou (41) a syny.

Po příjezdu začal po boku Jaromíra Jágra (49) hrát ve svém domovském Kladně a zároveň za Kometu Brno. Protože se ale Kladno vrátilo zpátky do extraligy, za oba kluby už hrát logicky nemůže.

Plekanec si nakonec vybral Kometu Brno. „Podepsáno. Příští sezónu budu hrát v Kometě Brno. Nabídky z KHL a Švýcarska mě potěšily, ale chci pokračovat v extralize. Zůstat doma v Česku. Navíc v týmu s velkými ambicemi na titul a super fanoušky. Zápasy s Rytíři, se kterými se nám podařilo splnit cíl a vrátit Kladno, kam patří, pro mě budou ale speciální,“ napsal si hokejista na sociální síť a nezapomněl poděkovat kladenským fanouškům za podporu. Té se ale po oznámení svého odchodu z Kladna do brněnské Komety nedočkal.

Přestože mu několik lidí pod jeho statusem na sociální síti popřálo hodně štěstí, většina se k jeho rozhodnutí stavěla negativně. „Asi největší zrada v historii Rytířů Kladno,“ stálo v jedné zpráv.

„No tvl tys tomu dal. Ve 40 máš chuť hrát za Brno o titul? Místo hraní té samé soutěže v rodném Kladně s Jardou? To vypadá, že za tebe domlouvala přestup Šafářka,“ napsal mu další z fandů.

Jeho přítelkyně, těhotná Lucie Šafářová, (34) totiž z Brna pochází, a přestože si dvojice začala na začátku roku zvelebovat luxusní byt v centru Prahy, rozhodli se přivítat nového člena rodiny na Moravě.

Bývalá tenistka už na sociální síti zveřejnila, jak zvelebují vilu v Brně a jen několik dní nato přišlo Plekancovo oznámení.

„Zklamal jsi kladenského fanouška, a to dost,“ stálo v jedné z mnoha podobných zpráv, které pod statusem hokejisty přistály. Plekanec to tak nebude mít vůbec jednoduché. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků