Jakub Jurčák skončil čtvrtý na světové soutěži krásy Man of the World.

Jakub Jurčák skončil čtvrtý na světové soutěži krásy Man of the World. Foto: instagram J. Jurčkáka

Medaili získal „bramborovou“, ale i to je mega úspěch: Český dlouhovlasý krasavec je čtvrtý nejkrásnější muž světa

Jak již Super.cz informoval, bronzový Muž roku Jakub Jurčák reprezentoval Česko na světové soutěži krásy Man of the World se ctí. V průběhu klání získal dvě dílčí ocenění, byl vyhlášen jako druhý v kategorii nejlepší tělo v plavkách, jako nejlepší byl ohodnocen jeho osobní outfit.

Včera ve filipínské Manile proběhlo finále soutěže a Kuba se opět neztratil. Při vyhlašování stanul mezi TOP 5 nejhezčích mužů planety. Medaili si ale nakonec domů neodveze, skončil na krásném 4. místě stejně jako vítězný Muž roku Jiří Kmoníček, který totéž umístění získal v lednu v Thajsku na soutěži Mr. International.

Jakub Jurčák je čtvrtý nejkrásnější muž světa!

Zveřejnil(a) Muž roku dne Čtvrtek 11. července 2019

Jurčák sice během soutěže Muž roku dokončil studium medicíny na 2. lékařské fakultě v Praze, do praxe ale zatím nenastoupil. "Chtěl jsem si dát po náročném studiu rok pauzu, než budu trávit celé dny v nemocnici, abych pracoval na praxi a získání atestace. Chtěl jsem se dobře připravit na světovou soutěž a trochu si užívat života," vysvětloval. Tak jsme zvědaví, zda jej bude dál lákat spíš svět modelingu anebo si radši oblékne bílý plášť. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků