Michaela Hávová Super.cz

Před třemi lety zabodovala na České Miss, od té doby jste o ní neslyšeli. Krásná blondýnka se vrátila na přehlídkové molo

Čtvrtá nejkrásnější Češka roku 2016 Michaela Hávová se po dlouhé době objevila na přehlídkovém mole. Modelingu už se věnuje minimálně a je to škoda. Míša má stále skvělou postavu a navíc nádhernou tvář.

"Jsem ráda, že můžu předvádět právě na této módní show, vybírám si ty nejlepší přehlídky. Ale měla jsem hroznou trému, bylo to po hodně dlouhé době," řekla Super.cz Míša na přehlídce sourozenců Ponerových.

Míša pracuje pro Českou Miss jako produkční, na starosti má také sociální sítě. Nyní jí ale nejvíce času zabírá rekonstrukce nového bytu, který si pořídili s přítelem, moderátorem Petrem Říbalem. A také jejich nová psí láska Missi.

Tu Míša zachránila na soustředění České Miss v Řecku. Missi našla na ulici se zlomenou packou a následně se zjistilo, že má v těle i dva broky. Missi z Kréty přivezla do Prahy a už si ji s partnerem nechali.

"Plánovali jsme pejska hrozně dlouho, řešili jsme rasu, vždycky to byl ale velký pes. Tohle v plánu nebylo," směje se Míša. "Chtěli jsme ještě letět na měsíc na velkou dovolenou, do Ameriky, nechtěli jsme to uspěchat. A přišla Missi, takže je vyřešeno," dodala s úsměvem. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků