Jessicu Chastain a Bryce Dallas Howard (vpravo) si lidé už roky pletou.

Jessicu Chastain a Bryce Dallas Howard (vpravo) si lidé už roky pletou. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tyto úspěšné herečky si lidé pletou už od školy. Jejich podoba zmátla i rodiče. Vy je rozeznáte?

Pomalu každá celebrita má svého dvojníka, to je běžná věc. Ale to, že ho najde ve stejné branži, už se tak často nestává. Herečky Jessica Chastain (46) a Bryce Dallas Howard (38) jsou ale výjimkami z pravidla.

Dvojnicemi bychom je asi nenazvali, že ale mezi herečkami panuje opravdu velmi výrazná podoba, nelze pochybovat. Svědčí o tom ostatně i historka, kterou Chastain před pár dny řekla v rozhovoru pro tiskovou agenturu Associated Press.

„Byla jsem v obchodě a byl tam i Ron Howard (otec Bryce - pozn.) a vzpomínám si, že jsem šla kolem něj a pomyslela si: ‚Je, Ron Howard je tu taky‘. A pak můj přítel, který mě doprovázel, řekl, že se Ron otočil a někomu řekl: ‚Myslím, že jsem zahlédl Bryce‘,“ smála se Jessica, hvězda filmů Marťan, Interstellar nebo Velká hra.

Její kolegyně pak v jiném interview uvedla, že srovnání s Chastain je pro ni lichotkou. A že podoby si lidé kolem nich začali všímat mnohem dřív, než se staly slavnými. „Chodila jsem na NYU (New York University - pozn.), ona na Julliard a často se stávalo, že si lidé v kavárně nebo jinde mysleli, že jsme jedna a tatáž osoba,“ vyprávěla herečka známá mj. z filmu Rocketman, Jurský svět nebo Čistá duše. Spolu s Chastain si zahrály ve filmu Černobílý svět. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků