Pavlína Pořízková nechyběla na svatbě své maminky.

Pavlína Pořízková nechyběla na svatbě své maminky. Foto: Super.cz/Instagram P. Pořízkové

Topmodelka Pavlína Pořízková (54) na jednom z nejromantičtějších míst světa vdávala svou matku (73). Vypadaly jako sestry

Ti, kdo sledují Instagram Pavlíny Pořízkové, (56) si nemohli nevšimnout, že první česká topmodelka si užívá v Itálii. Z USA do Evropy nepřijela čistě jen kvůli odpočinku, dobrému jídlu, pití a památkám.

Pořízková navštívila přímořské městečko Amalfi, jedno z nejromantičtějších míst na světě, protože se vdávala její maminka.

„Připravuji svou matku na svatbu. Na pobřeží městečka Amalfi je to přímo neskutečné. Jedna párty za druhou a poznávám svou novou rodinu. Získala jsem také ‚otce‘, sourozence a bratrance se sestřenicemi,“ komentovala Pavlína snímek, jak připevňuje své krásné matce klobouk se závojíčkem.

„Láska tomuto dni vládne. Gratuluji mamince a tatínkovi Joemu. V třiasedmdesáti a dvaasedmdesáti jste oba mou inspirací. Dva roky v Ugandě v mírovém sboru. Tatínek Joe otevřel kliniku k léčbě rakoviny, maminka vyučovala porodní asistentky na univerzitě. A pak nejromantičtější svatba na pobřeží Amalfi,” komentovala snímek novomanželů Pořízková a zároveň vzdala své matce a otčímovi obdiv.

Pavlíně to během obřadu velmi slušelo v hedvábných šatech od dvorního návrháře Jiřího Kalfaře. Půvabná byla i její maminka Anna ve svatebním. Její věk by jí jen těžko někdo hádal.

Vitalita a krása se v její rodině dědí. Sama Pavlína se nám během našeho posledního rozhovoru pro Super.cz posteskla, že její o devatenáct let starší maminka vypadá lépe, než ona sama, neboť se nebrání pomoci estetické chirurgie.

Pořízková má stejně vitálního otce Jiřího Pořízku, který v minulosti emigroval do Švědska, ale po revoluci se vrátil do rodného Prostějova. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků