Tříměšíční dcera Kevina Federlina má buclaté tvářičky.

Tříměšíční dcera Kevina Federlina má buclaté tvářičky. Profimedia.cz

Mrkněte: Tenhle vlasatý cvalík je tříměsíční dcera exmanžela Britney Spears Kevina Federlina

Zdá se, že tříměsíční dcerka bývalého manžela Britney Spears (38) Kevina Federlina, se potatila. Jako miminko si však nějaké ty špíčky a buclané tvářičky určitě může dovolit, ale její táta, který býval majitelem bezchybného vysportovaného těla, už je na tom o poznání hůř.

Kevin Federline, jenž byl manželem Britney v letech 2004 - 2006, pracoval jako model a profesionální tanečník, před lety však výrazně přibral a s nadváhou se mu dodnes nedaří bojovat. Snaha se mu ale nedá upřít, nedávno byl například spatřen, jak celý zpocený a udýchaný běhá po ulicích Los Angeles.

Malou Jordan Kay, kterou má Kevin s přítelkyní a bývalou volejbalistkou Victorií Price, rodiče v úterý vzali na procházku po Sydney. Roztomilá Jordan v růžovém body nejvíce překvapila svými hustými hnědými vlásky, které tvořily skutečně stylový “rozcuch“, ačkoli se o to nejspíš její maminka vůbec nesnažila.

Federline má kromě Jordan Kay ještě další čtyři děti. S první manželkou Shar Jackson dceru Kori a syna Kaleba a s Britney Spears syny Seana Prestona a Jaydena Jamese. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků