Máte již své sněhule?

Máte ve svém botníku připravené sněhule pro sebe a svou rodinu, nebo teprve plánujete jejich nákup? Pokud se na nákup teprve chystáte, tak nastal ten správný čas. Nečekejte až napadne hromada sněhu a v obchodech již nic neseženete. Využijte našeho internetového obchodu www.rejnokobuv.cz a nakupte v klidu a v teple domova bez strkanic a zbytečného procházení všech obchodů.
Dámské sněhule

Dámské sněhule

Radovánky ve sněhu si každý užívá velmi rád, musí být však vhodně oblečen a hlavně obut. Sněhule jsou boty určené do sněhu, odolné vůči nízkým teplotám a vybavené kožíškem. Sněhule se vyrábí z různých druhů svrchních materiálů, mají protiskluzové podešve a nepromokavé membrány jako je např. GORE-TEX, Duo-Tex, TopDryTex apod. Módní sněhule si můžete vybrat v různých barvách, velikostech a značkách v našem e-shopu.

Koupit
nyní na REJNOK obuv s.r.o. za 1 350 Kč včetně DPH
Dámské kozačky

Dámské kozačky

Dámské kozačky jsou velmi důležitým módním doplňkem každé moderní ženy. Kozačky již nejsou pouze zimní záležitostí, často se nosí i v letních měsících. Luxusní a sexy kozačky jsou symbolem ženskosti. Nabízíme módní dámské boty vhodné pro mnoho příležitostí. Vyberte si dámské kozačky již od 1080,-Kč v různých barvách, velikostech a značkách v našem e-shopu www.rejnokobuv.cz a žádný muž Vám neodolá.

Koupit
nyní na REJNOK obuv s.r.o. za 2 480 Kč včetně DPH
Dámské společenské boty

Dámské společenské boty

Boty na podpatku dokážou každou ženu během chvilky proměnit v princeznu, ale dámské společenské boty se hodí i do zaměstnání, kina, divadla apod. Tak proč nevypadat každý den krásně? Módní společenské boty již od 499,-Kč si můžete vybrat v různých barvách, velikostech a značkách v našem e-shopu. Nabízíme módní dámské boty vhodné pro mnoho příležitostí.

Koupit
nyní na REJNOK obuv s.r.o. za 1 080 Kč včetně DPH
Dámské sněhulky ELITE MARGE 70104 NOIR

Dámské sněhulky ELITE MARGE 70104 NOIR

Značku Elite Model's Fashion prezentuje mnoho známých modelek jako je Linda Vojtová, Leah Dewavrin, Gisele Bündchen, Linda Evangelista, Vanessa Hessler, Michaela H, Naomi Campbell a samozřejmě spousta spokojených zákaznic po celém světe. Tato značka je také používaná na přehlídkách světoznámých módních domů např. Yves Saint-Laurent, Louis Vuitton, Prada, Versace, Chanel, Dior a L Oréal.

Koupit
nyní na REJNOK obuv s.r.o. za 1 550 Kč včetně DPH
Dětské sněhule

Dětské sněhule

Sněhule jsou velmi praktické boty, které jsou určené do rozbředlého a blátivého sněhu. Nabízíme dívčí a chlapecké sněhule již od 660,- Kč vhodné na procházky do města i na hory. Módní teploučké sněhule si můžete vybrat v různých barvách, velikostech a značkách v našem e-shopu. Nabízíme módní dětské značkové boty vhodné pro mnoho příležitostí.

Koupit
nyní na REJNOK obuv s.r.o. za 1 280 Kč včetně DPH

Časová osa článků