Modelka Karolína Mališová vynesla největší festivalové dekolty. Super.cz

Největší výstřihy karlovarského festivalu vynesla tahle kočka: K mání není, i když ji přítel po 7 letech ještě nepožádal o ruku

Největším výstřihem se pochlubila na zahájení karlovarského filmového festivalu blonďatá misska Karolína Mališová (25). V růžových šatech od Michaely Ducké vypadala jako sexy bonbónek. "Doufám, že jsem to nepřepískla," bála se trochu.

Karolína byla ve Varech pracovně, měla tady přehlídku Beaty Rajské, kde opět vynesla šaty s nějvětším dekoltem. "Vždycky to na mě tak vyjde," smála se modelka. Ta je sice už sedm let zadaná, ale její partner je taková "paní Colombová".

Záznam: Příchody hvězd na slavnostní zahájení 54. ročníku KVIFF

Super.cz

Do společnosti ho nebere, karlovarský festival nevyjímaje. "Když mám pracovní věci, tak se to nehodí, protože by tady za mnou akorát, chudák, lítal," vysvětlovala.

"Užijeme si to spolu potom spolu, protože nás čeká zase jiný festival, hudební," upřesnila.

Když se nám na zahájení festivalu chlubila šperky za milión čtyři sta tisíc korun, které vynesla, tak jsme marně hledali zásnubní prsten. Ten jí její vyvolený po sedmi letech ještě nenavlékl.

"Já pořád říkám, že jsem na svatbu a dítě ještě moc mladá. Až to přijde, tak to přijde. Ještě na to připravení nejsme ani jeden," míní Karolína. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků