Tina Turner vypadala v moderním outfitu o dvacet let mladší.

Tina Turner vypadala v moderním outfitu o dvacet let mladší. Profimedia.cz

Takhle úžasně vypadá ve dvaasedmdesáti Tina Turner vedle mladšího snoubence

Legendární zpěvačka Tina Turner, která za pár dní oslaví již 72. narozeniny, se poslední dobou stále objevuje po boku svého snoubence Erwina Bacha. V těchto dnech si zamilovaná dvojice užívá pobytu v Benátkách. Zpěvačka přezdívaná rocková babička, která je známá nejen svým typicky „nakřáplým“ hlasem, ale také dokonalýma nohama, má vedle Bacha téměř vždy úsměv od ucha k uchu a evidentně šťastná s ním byla i na typicky benátské projížďce gondolou mezi malebnými domky a památkami.

Turner však rozhodně nezanevřela na společenské dění a po plavbě na gondole zamilovaná dvojice s několika přáteli vyrazila do místního podniku Harry’s Bar. Šmrncovní Tina přitom na svůj věk ve skvěle střiženém šedém kabátě, s perfektním make-upem a mladistvým účesem rozhodně nevypadala.

Interpretka slavného hitu Golden Eye ke stejnojmenné bondovce z roku 1995 má své nohy, které byly údajně jedny z nejkrásnějších na celém světě, pojištěny na několik miliónů liber. Jejích alb a singlů se po celém světě prodalo okolo neuvěřitelných 180 miliónů kopií, je držitelka několika cen Grammy a svého času zároveň také rekordu v počtu návštěvníků na koncertě. Ten její v Rio de Janeiru v roce 1985 totiž vidělo 182 tisíc diváků. Turner až o několik let později na stejném místě porazil Paul McCartney. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků