Tereza Bagarová Super.cz

Všichni se jí ptají na slavnou zpěvačku! Co má finalistka České Miss Tereza Bagarová společného s neméně krásnou Monikou?

Finalistka České Miss 2019 Tereza Bagarová často dostává otázky, zda je v přízni se zpěvačkou Monikou Bagárovou. A také slýchá, že je velmi podobná modelce a České Miss World 2015 Andree Kalousové.

"S Monikou se neznáme a rodina nejsme. Ale hodně lidí se mě na to ptá. Moje příjmení pochází z Francie, mám uprostřed krátké a," vysvětluje modelka s velmi výraznou tváří. Sama netuší, kde k exotickým rysům přišla. "Moje babička má v rodě Bulhary, tak možná z této strany," krčí rameny Bagarová.

V soutěži jí bude fandit velmi početná rodina, je jich sedm dětí. "Je nás šest holek, sedmý je bráška. Jedna ségra je nevlastní. Taťka chtěl zachovat rod Bagarů, proto nás je hodně. Nakonec to vyšlo," usmívala se Tereza.

Na konto podoby s Andreou Kalousovou a případných plusových bodů u poroty pak dodala: "Andrejka je velmi krásná holka, a jestli jsem jí podobná, tak by úspěch mohl přijít," usmívala se. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků