Barbara Nesvadbová prozradila plány na léto. Super.cz

Na dovolené jí kupodivu dělá společnost šestnáctiletá dcera. Nejznámější česká spisovatelka se ale neobejde ani bez chlapa

Bronzové opálení si Bára Nesvadbová (44) opatřila jako odměnu za péči o svou zahradu. V létě se ale vydá zlatavou barvičku doladit v rámci hned několika dovolených. „Chystám klasické Chorvatsko s kamarádkami a klasický Londýn s dcerou,” prozradila plány spisovatelka.

Zajímali jsme se o to, jestli šestnáctiletá dcera Bibiana ještě s maminkou jezdí na dovolené dobrovolně a ráda.

„Asi nikdy jsme neabsolvovaly vztah matka a dcera. Vždycky jsme spíš byly kamarádky. Doufám, že se to nikdy nerozpojí a budeme kamarádky nadále,” říká Bára.

„Ležení na plážích by nás nebavilo. Hodně chodíme po výstavách a divadlech. Když se dá někde ležet, tak se spíš potápíme,” říká Bára, které bude na cestách dělat společnost i mužský doprovod. Bez chlapů by to v jejím životě totiž nešlo.

Nesvadbová v létě nepolevuje ani ve svých bohulibých aktivitách. „My se snažíme jít na skrz žánry. Máme charitu spojenou s divadlem, vařením, krásou, teď budeme mít charitu spojenou s jógou. Snažíme se, aby lidé neplatili jen pro dobrý pocit a pomohli těm, kteří to podporují, ale aby si odnesli kromě dobrého pocitu i zážitek,” říká Nesvadbová, která posledním počinem na dobročinném představení hry Laskonky vybrala sedmdesát šest tisíc. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků