Naďa Válová je po letech šťastná, vydala i debutovou desku. Super.cz

Živořila, a ještě jí umřelo miminko: Múza Hapky a Horáčka se dala konečně do kupy. Sluší jí to a vydala desku

Zpěvačka Naďa Válová svoje šansony vlastně i žije. Osud se ji rozhodl zkoušet hodně dlouho. Teď už se snad blýská na lepší časy, ale musela si počkat až do čtyřiceti. S Naďou jsme si povídali na křtu jejího debutového alba Černá, které jí produkovala Bára Basiková (58). Jeho koncertní křest se koná v pondělí v kulturním domě v Kyjích.

Název cédéčka odpovídá tomu, co Naďa prožila. "Je to moje profilová deska, takže odráží všechny moje životní zážitky a zkušenosti a ty úplně veselé nebyly," svěřila Naďa, která dřív sotva živořila, svoje dvě děti (jejich otec ji opustil) by muzikou neuživila, tak musela dělat servírku a měla hodně hluboko do kapsy. Ale múza Michala Horáčka a Petra Hapky, jejichž písně má ostatně i na desce, to nevzdávala.

Když potkala toho pravého, poznali se před třemi lety internetové seznamce, také nebylo vše zalito sluncem. Počali spolu dítě, ale miminko porodila v 8. měsíci mrtvé. "Teď v červenci by byly synovi dva roky," vzpomínala. Vztah tahle hrozná zkušenost ale utužila a od loňska už je Naďa vdaná. "Užíváme si život s mými dvěma staršími syny, mladší půjde do 1. třídy, starší do 6. třídy, a oba jsou báječní," doplnila Naďa. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků