Ashley Graham s manželem Justinem Ervinem

Ashley Graham s manželem Justinem Ervinem Profimedia.cz

Ikona kategorie plus size zveřejnila šokující email. Odesílatel se drsně naváží do ní i jejího muže

Modelka Ashley Graham (32) v úterý na Instastories zveřejnila text, který jí poslal muž říkající si Sterling. Slovo fanoušek v tomto případě není na místě, jde o email označující modelku jako „tlustou“ a vyzývající ji, aby se rozvedla se svým manželem Justinem Ervinem. Kvůli tomu, že je tmavé pleti. „Míšení ras je peklo a proti přírodě,“ píše mj. muž.

„Nesnáším všechno, co reprezentujete“, zní v předmětu emailu.

„Pro nikoho nejste modelingovým vzorem. Míšení ras je peklo a proti přírodě. Nejste plus size, jste tlustá a rozhodně ne atraktivní, jak si o sobě myslíte. Velký ko*y ženu nedělají, to velké srdce, a to vaše je malé stejně jako váš miniaturní mozeček,“ útočí muž.

Ve druhé části emailu pak jeho autor napadá manžela Ashley Justina Ervina kvůli jeho barvě pleti. „Je tu naděje - smíšená manželství mají vysoké procento rozvodovosti,“ píše muž a modelku vyzývá, aby sebrala rozum do hrsti a našla si „dobrého bílého muže“. „A s ním měj kupu krásných bílých dětí místo hnusných.....s tvým....mužem.“ Vynechané části textu modelka cenzurovala, slova nejdou rozluštit. Každopádně to nebude nic hezkého.

Ashley uvedla, že tento mail není ojedinělý, ale „jeden z mnoha“. Přesto ji šokoval do takové míry, že jej zveřejnila s komentářem, že téma rasismu není clickbait, ale realita. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků