Jakub Štěpán s přítelkyní Adélou

Jakub Štěpán s přítelkyní Adélou Herminapress

Hodlají z letní dovolené přijet ve třech? Seriálový záchranář promluvil o vztahu s krásnou přítelkyní

Už dva roky herec a moderátor Jakub Štěpán září vedle své přítelkyně Adély. Seriálový záchranář, kterého televizní diváci znají z Modrého kódu, oslavil výročí vztahu v Holandsku a nebyl to jediný výlet, kam se se svou krásnou partnerkou letos vydá.

„Vzhledem k tomu, že jsme minulý rok kvůli pracovním povinnostem nemohli s partnerkou Áďou k moři, letos nás čeká vysněný pobyt na Kapverdských ostrovech. Myslím, že si to oba zasloužíme. A snad přijedu opálený od sluníčka, i když, já spíš jeho paprsky odrážím,“ svěřil Jakub na akci projektu Prima Svět, na dětském hřišti v Řevnicích, kde strávil odpoledne. Před odletem ale bude ještě natáčet seriály Krejzovi a Modrý kód, kde se pravidelně objevuje.

„Relax a dobití baterek bude zapotřebí,“ svěřil moderátor, který se po dvouletém vztahu také nevyhne otázkám, zda již neplánuje rodinu. „Že bychom se v dohledné době rozrostli, o tom zatím nemám žádné zprávy. Uvidíme, jestli se z dovolené vrátíme ve dvou. Partnerka má Bernského salašnického psa, a vzhledem k tomu, jak nás má všechny omotané kolem prstu, tak si nemyslím, že by byla šance si pořídit další chlupatou krasavici,“ svěřil Super.cz s úsměvem herec. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků